پنجره یو پیوی سی

توضیحات

یو پی وی سی به معنای پی وی سی سخت شده که ماده اصلی و از مطمئن ترین و بهترین مواد اولیه تولید درب و بنجره پو پی وی سی است .

از مزایای این نوع از بنجره سبکی وزن ، دوام بالا ، ثبات رنگ ، عایق سرما ، گرما ، صوت ، الکتریسیته ، امکان ساخت تمام اشکال هندسی ، تنوع در انواع بازشو ، غیر قابل اشتعال ، مقاوم در برابر پوسیدگی و دوستدار محیط زیست را میتوان نام برد که باعث رشد مصرف و جایگزینی برای فلزات گردید .

پلي وينيل كلرايد به طور تصادفي در قرن نوزدهم در دو موقعيت متفاوت كشف شد . در سال 1926 والدور سمون با افزودن کلراید به پی وی سی ماده ای جدید که بر خلاف ماده اول سخت تر و انعطاف پذیری آن بالاتر بود را به وجود آورد ، که خیلی زود توانست جایگاه خود را در صنعت بدست آورد .

این ماده یک نوع ترموپلاستیک مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت و نمک طعام بود که مواد دیگری ماتتد ضربه گیرها ، تثبیت کننده ها ، مواد ضد احتراق ، پرکننده کربنات کلسیم ، رنگدانه دی اکسید تیتانیوم ، روان کننده ها وآنتی یو وی به آن اضافه میگردد که قابلیت کاربرد به عنوان پرفیل درب و پنجره را دارا باشد .

پرفیل یو پی وی سی در دمای 63- الی 81+ درجه سانتی گراد نسبت به رنگ پریدگی و خمش یا انحنا هیچ گونه تغیری نخواهد داشت .

شما میتوانید پرفیلهای مصرفی با برندهای ویستابست ، وینتک ، هافمن ( ایرانی ) ، دکونیک ( بلژیک ) و آلوپلاس ( آلمان ) و یراق آلات با برند وی اچ اس ، ورنه ( ترک ) و رتو ، جیو، زیگینیا ( آلمانی )  را بر اساس نوع  ، ابعاد پنجره ، محل نصب و موقعیت مکانی پروژه آنها را انتخاب کنید .

ضمنا گالوانیزه مصرفی با ضخامت 2 ، 1.5 ، 1.25 و بر اساس قرارداد مشتری تحویل داده میشود .

جهت مشاوره فنی، استعلام و دریافت قیمت با شماره ۰۹۱۲۲۱۸۶۸۱۷ تماس حاصل فرمایید.