سرامیک محوطه سازی

توضیحات

سرامیک از کلمه یونانی به معنی سفال یا شیئی پخته شده گرفته شده که از مواد جامدی که بشترین مواد آن غیر آلی و غیر فلزی است تشکیل شده است.

سرامیک پرسلانی از محصولات جدید در تولید سرامیک است که بعد از پخت سفید رنگ و متراکم می باشد و در شرایط خاص و تحت فشار تشکیل میشود ، محصولی زیبا و پردوام برای استفاده در نما و کف میباشد ، جذب آب آنها بسیار پایین ، سختی بسیار بالا و در مقابل آفتاب ثبات رنگ بالایی دارد.

این محصول کاربرد بسیار زیادی در کف ساختمان ، حمام و دستشویی ، نمای داخلی و بیرونی و در نوع خاص برای کف و دیوار کارخانه ها با خواص ضد شیمیایی ، ضد اسیدی ، و آنتی باکتریال تولید میشود.

در تولید سرامیک های خاص محوطه و نمای بیرون طراحی هایی برگرفته از سنگ یا چوبهای طبیعی ، مقاومت در مقابل نور خورشید ، کاهش حداکثری جذب آب ، سختی بالا وابعاد و اندازه خاص این کار لحاظ شده است .

ما با تهیه و توضیع انواع کاشی و سرامیک شامل پرسلان ، گلیز ، گرانیتی ، رکتیفای با ابعاد مختلف ( 5 سانتی متر در 5 سانتی متر تا ابعاد 320 سانتی متر در 128 سانتی متر ) و برندهای مختلف ایرانی ( راک سرامیک ، پارس ، پارس میداس ، کسری ، پالرمو ، تبریز ، نیلو ، سورنا ، سینا کاشی ، گلسرام ، پرسپولیس و … ) با بهترین شرایط و قیمت در خدمت شما هستیم .

جهت مشاوره فنی، استعلام و دریافت قیمت با شماره ۰۹۱۲۲۱۸۶۸۱۷ تماس حاصل فرمایید.