سرامیک کف

توضیحات

سرامیک از کلمه یونانی به معنی سفال یا شیئی پخته شده گرفته شده که از مواد جامدی که بشترین مواد آن غیر آلی و غیر فلزی است تشکیل شده است.

سرامیک پرسلانی از محصولات جدید در تولید سرامیک است که بعد از پخت سفید رنگ و متراکم می باشد و در شرایط خاص و تحت فشار تشکیل میشود ، محصولی زیبا و پردوام برای استفاده در نما و کف میباشد ، جذب آب آنها بسیار پایین ، سختی بسیار بالا و در مقابل آفتاب ثبات رنگ بالایی دارد.

این محصول کاربرد بسیار زیادی در کف ساختمان ، حمام و دستشویی ، نمای داخلی و بیرونی و در نوع خاص برای کف و دیوار کارخانه ها با خواص ضد شیمیایی ، ضد اسیدی ، و آنتی باکتریال تولید میشود.

در صورتی که از سرامیک های پولیشی با براقیت فوق العاده زیاد استفاده کنید زیبایی خاصی به محیط خود خواهید داد.

در زمان چسباندن کاشی و سرامیک به موارد ذیل توجه فرمایید:

تمیز نمودن سطح مورد نظر

استفاده از چسب کاشی ( پودری یا خمیری ) مرغوب

در صورت استفاده از چسب کاشی پودری به مدت 15 دقیقه میکس شود

زمانی که چسب کاشی به وسیله ماله یا لیسه شانه ای بر روی سطح مورد نظر کشیده شد در زمان کمتر از چند دقیقیه کاشی بر روی سطح چسبیده شود

از پودر سنگ یا سیمان جهت مواد کمکی و پرکن به همراه چسب کاشی برای ملاتهای ذخیم استفاده کنید

بعد از 24 ساعت سطح را بندکشی کنید

در زمان استفاده کاشی یا سرامیک با ابعاد بزرگ یا در محیط مرطوب و استخرها از چسب بتن جهت کمک به چسبندگی بیشتر استفاده شود

ما با تهیه و توضیع انواع کاشی و سرامیک شامل پرسلان ، گلیز ، گرانیتی ، رکتیفای با ابعاد مختلف ( 5 سانتی متر در 5 سانتی متر تا ابعاد 320 سانتی متر در 128 سانتی متر ) و برندهای مختلف ایرانی ( راک سرامیک ، پارس ، پارس میداس ، کسری ، پالرمو ، تبریز ، نیلو ، سورنا ، سینا کاشی ، گلسرام ، پرسپولیس و … ) با بهترین شرایط و قیمت در خدمت شما هستیم.

جهت مشاوره فنی، استعلام و دریافت قیمت با شماره ۰۹۱۲۲۱۸۶۸۱۷ تماس حاصل فرمایید.